14/29 Pokój Comfort dla 2-3 osób

Opis pokoju

Informacje


Pokój dla 2-3 osób (23 m²)

Opis pokoju nr 14/29(morze)

Sypialnia: łóżko małżeńskie (200 / 140 cm), szafki nocne, lampki nocne, komoda, szafa. Sypialnia jest oddzielona drzwiami od pokoju dziennego.

Łazienka: wyposażona w prysznic, przejście do łazienki przez pokój dzienny.

Pokój dzienny: rozkładana 1 – osobowa sofa (przy czym może wyspać się wygodnie dwójka małych dzieci), stół, krzesła, otwarta garderoba z wieszakami, parawan. Balkon od strony morza (widok na zalesioną wydmę) lub od strony podwórka (widok na sąsiednie posesję).

Wszystkie pokoje znajdują się na 1 lub 2 piętrze. Dojście tylko po schodach.

Pokój na 1 piętrze: zadaszony balkon od strony podwórka (wyjście z pokoju dziennego). W sypialni szafa i komoda oraz TV.

Pokój na 2 piętrze: dwa balkony od strony morza (od strony ulicy- nad tarasem restauracji). Wyjście na balkon z sypialni i z pokoju dziennego. W sypialni: szafa i komoda, w pokoju dziennym: dwie komody i TV.

W cenę pokoju wliczone jest:
śniadanie, ręczniki kąpielowe, sprzątanie pokoju, pokój zabaw dla dzieci, dostęp do internetu bezprzewodowego, dostęp do pralki i sprzętu do prasowania, parking.

Drewniane leżaki są ogólnodostępne przy recepcji.

Śniadania serwowane są w formie bufetu, w znajdującej się na parterze sali jadalnej (dostępne są również stoliki na zewnątrz).

A do plaży tylko 50 m… zapraszamy serdecznie!

Rezerwacja


Masz do nas pytania związane z rezerwacją?

Napisz na adres andrzej@pensjonataolecki.pl

lub zadzwoń tel 94 35 85 156  lub +48 601 773 191

Rezerwacja Booking.com