Pokój Comfort dla 2-3 osób

Opis pokoju

Informacje


Pokój dla 2-3 osób (23 m²)

Opis pokoju

Sypialnia: łóżko małżeńskie (200 / 140 cm), szafki nocne, lampki nocne, komoda, szafa. Sypialnia jest oddzielona drzwiami od pokoju dziennego.

Łazienka: wyposażona w prysznic, przejście do łazienki przez pokój dzienny.

Pokój dzienny: rozkładana 1 – osobowa sofa (przy czym może wyspaćsię wygodnie dwójka małych dzieci), stół, krzesła, otwarta garderoba z wieszakami, parawan. Balkon od strony morza (widok na zalesioną wydmę) lub od strony podwórka (widok na sąsiednie posesję).

Wszystkie pokoje znajdują się na 1 lub 2 piętrze. Dojście tylko po schodach.

Pokój na 1 piętrze: zadaszony balkon od strony podwórka (wyjście z pokoju dziennego). W sypialni szafa i komoda oraz TV.

Pokój na 2 piętrze: dwa balkony od strony morza (od strony ulicy- nad tarasem restauracji). Wyjście na balkon z sypialni i z pokoju dziennego.    W sypialni: szafa i komoda, w pokoju dziennym: dwie komody i TV.

W cenę pokoju wliczone jest:
śniadanie, ręczniki kąpielowe, sprzątanie pokoju, sauna fińska, pokój zabaw dla dzieci, dostęp do internetu bezprzewodowego, dostęp do pralki i sprzętu do prasowania, parking.

Drewniane leżaki są ogólnodostępne przy recepcji. Kawa, herbata,  wrzątek oraz mikrofalówka dostępne są przez całą dobę przy recepcji.

Śniadanie serwowane jest w formie bufetu, w znajdującej się w pensjonacie, sali restauracyjnej (można zjeść również na ogródku restauracyjnym).

Dodatkowo Goście Pensjonata Olecki otrzymują 10 % rabat do Restauracji – Pizzerii „Alforno”

Zlokalizowana w pensjonacie restauracja cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych Gości.

A do plaży tylko 50 m… zapraszamy serdecznie!

Rezerwacja


Rezerwacja Booking.com